Loading...

Rozpustné farbivo Berry 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné farbivo BERRY dodá dezertom sýty, prirodzený ovocný odtieň, ktorý pripomína šťavnaté maliny, černice a ríbezle.

Na sklade 5 ks
U vás 1.10.2026

4,90 €
49 € / 100g
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Vodou rozpustiteľné farbivo BERRY vyniká svojim intenzívnym a prirodzeným odtieňom lesných plodov. Kombinuje hĺbku zrelých malín, černíc a ríbezlí a premieňa každý dezert na pútavý vizuálny zážitok. Jeho sýty, šťavnatý tón dodáva cukrárskym výtvorom atraktívny a živý vzhľad, ktorý okamžite zaujme. Ideálny pre všetkých, ktorí chcú dosiahnuť výraznú, ale zároveň prirodzenú farebnú paletu.

Vďaka vysoce koncentrovanej vodou rozpustnej formule sa farbivo ľahko mieša a zaisťuje rovnomerné zafarbenie bez hrudiek či pruhov. Farba je stála, intenzívna a vydrží dlho aj pri minimálnom dávkovaní, čo zaručuje ekonomické a profesionálne použitie. Perfektne sa hodí pre polevy, krémy, cesta, želé, marmelády aj nápoje, ktorým dodá výrazný ovocný akcent.

BERRY je farba plná života, chuti a prirodzenej krásy – ideálna pre cukrárov, ktorí chcú, aby ich dezerty pôsobili sviežo, šťavnato a neodolateľne.

Zloženie: E133, E163

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 10 g

Zloženie produktu

E133, E163

Krajina pôvodu

Ukrajina

Ďalšie informácie

Farba Modrá
Zástupca výrobcu v EÚ
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobná spoločnosť
JA latarte
latarte.com.ua@gmail.com
www.latarte.com.ua

Technické parametre

Kategória: Prachová farba fialová
Fialové potravinárske farbivo
Farby na makrónky
Výrobca La tarte
EAN 2700001305774
Kód produktu V-183

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – fialové - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E132, E122). Obsah čistého farbiva: 7,9 ± 0,5 %. Návod: Rozpustit

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prašný púder Lilac, 10 g - Super Streusel


8,80 €
88 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
Prašný pigment 5 g Natural Purple - Roxy and Rich

Prašný pigment 5 g Natural Purple - Roxy and Rich

Prašková farba Natural Purple. Balenie 5 g.

6,90 €
138 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívne práškové farbivo Fractal - Orchid Purple (1,7 g) 4868 dortis - Fractal

Jemne mletá potravinárska farba určená na povrchové farbenie a tieňovanie kvetov z potahovacích hm

4,70 €
276.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks